Kadın - LGBTİQ+

Uzaklaştırma kararı olan erkek kendisini reddeden kadının yüzüne kezzap attı!

Ankara’da bir erkek, kendisini reddeden kadının yüzüne kezzap attı.

Medikal şirketinde çalışan Mesut Cebeci (30), kendisibi reddeden iş arkadaşı G.T.’yi (41) iş çıkışı takip etti.

Cebeci, mahallede G.T.’yi, otomobilinin önüne geçerek durdurdu. Cebeci, araca binip, şişenin içindeki kezzabı G.T.’nin yüzüne atarak kaçtı. G.T.’ye ilk müdahaleyi çevredeki insanlar yaptı.

G.T., daha sonra çağrılan ambulansla Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yüzünde ve kolunda yanıklar oluşan G.T. ameliyat edildi.

Uzaklaştırma kararı var!

Saldırının ardından kaçan fail Mesut Cebeci yakalandı. Mesut Cebeci ilk ifadesinde, G.T. ile sevgili olduklarını iddia ederek, “Benden ayrılması gururumu incitti. Ben de sinirlerime hakim olamadım” dedi. Cebeci, ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

G.T. ise hastanede alınan ifadesinde Mesut Cebeci’nin sadece iş arkadaşı olduğunu ve uzun süredir kendisini rahatsız ettiğini, daha önce de şikayette bulunduğunu, uzaklaştırma kararı aldırdığını söyledi.

G.T.’ye ilk müdahaleyi yapan görgü tanıklarından Hasan Bedir şunları söyledi:

“İlk başta olayın ne olduğunu anlamadık. Kapı açıldı, kadın bağırarak arabadan indi. Arabanın içinden de beyaz dumanlar çıkıyordu. Evden su aldım geldim. Kadının yüzü ve kolu yanmıştı. İlk başta suyla müdahale ettik. Yüzünde fazla yanık vardı. Özellikle sağ tarafı yanmıştı; çünkü şüpheli sol koltukta oturuyordu. Şoför koltuğunda ise kadın oturuyordu. Kolu da kötüydü.”

Paylaşın