Kadın - LGBTİQ+

Muhtar İbrahim Arslan iki çocuğa cinsel istismardan tutuklandı

Lise öğrencisi 2 çocuk Bağcılar Yavuzselim Mahallesi Muhtarı İbrahim Arslan’dan istismar nedeniyle şikayetçi oldu. Gözaltına alınan muhtar tutuklandı.

13 Mart 2023 günü Bağcılar Polis Merkezi Amirliği’ne giden bir anne, Arslan’dan şikayetçi oldu. Burada beyanı alınan anne, Arslan’ın, 16 yaşındaki lise öğrencisi oğluna silah zoruyla cinsel istismarda bulunduğunu öne sürdü. Muhtarı 10 yıldır tanıdıklarını ve oğluma ‘bağış’ adı altında ara sıra para verdiğini söyleyen anne, cinsel istismar sırasında oğlunun giydiği ve üzerinde sperm örnekleri olan pantolonu da polise teslim etti.

İstanbul Bağcılar Yavuzselim mahallesi muhtarı İbrahim Arslan,16 yaşındaki erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu şikayetiyle çıkarıldığı hakimlikçe “somut delile dayanarak” tutuklandı.

AKP’li olan İbrahim Arslan kendisini “Erdoğan sevdalısı” olarak tanıtıyor, sarayda toplantılara iştirak ediyordu. Tutuklanan fail Arslan; Muhtarlık seçimleri öncesi siyasi bir komplo iddiasında bulundu ve Avukatı; “Yakın zamanda gerçekleşecek olan seçim öncesi müvekkilimin rakipleri tarafından çocuklar kullanılarak hazırlanan bir komplo vardır” diye konuştu.

Paylaşın